Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız, ürünün satılabilirliğini bozmadığınız ve ürüne zarar vermediğiniz sürece iade edebilirsiniz.   

14 gün içerisinde info@mevaris.com adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderdiğiniz takdirde satış esnasında yürürlüğe giren sözleşme koşullarına göre iade süreci başlatılabilecektir.

Ürünün sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemesi ve tarafımıza hasarsız ve satış kabiliyeti bulunan bir şekilde iade edilmesi ALICI’nın sorumluluğundadır.

Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli iade edilecektir. 

Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ürünler iade alınamamaktadır.

Kimi ürünlerin iadesi kanun ve yönetmelik hükümleri gereği mümkün değildir.  Size özel hazırlanmış, üzerinde ekleme ve/veya oynama yapılmış ürünler iade edilemez ürünler kapsamına girmektedir.

Kurumsal alımlarla ilgili not: İade edeceğiniz ürünün faturası şirket adına düzenlenmiş ise, iadenizi, şirketinizin kargo ücretini dâhil etmeden (ürün birim fiyatı + KDV) keseceği iade faturası ile göndermeniz gerekmektedir.

İade talepleriniz yalnız merkez ofisimizden karşılanabilmektedir. Bu yöndeki isteklerinizi, lütfen, info@mevaris.com adresine bildiriniz.